Modify Info Match Search

Generate match report

6/22/2016 - 6/26/2016: 2016 USA Racquetball Junior Olympic Championships

Match Filters
Division Type
Division Name
Division Code
Round
Format
Singles Doubles
School
Results
Match Time / Location
Begin Date/Time
:
End Date/Time
:
Club
Match ID
Ref
Scheduled Time
Participant Name
R2 UID
Find User Here

Modify Info Match - Start Search Modify Info


Print Sub Group Page Break
Summary:


Number of Displayed Records: Loading, please wait

Print

Participants Division Draw Type Round
Match Num
Club Day / Time Score
TotalSubGroup1 (B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue
Sam Hansen
Hudson, IA
Def.
Cody Elkins
Los Angeles, CA
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (8) clubCode8001 Fri 10:10 AM 15-9, 12-15, 11-7
Dane Bjorn
St. Louis, MO
Def.
Kamahele Britos
Honolulu, HI
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (6) clubCode8001 Fri 10:10 AM 11-15, 15-13, 11-6
Gatlin Sutherland
Great Falls, MT
Def.
Hudson Farmer
Trophy Club, TX
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (5) clubCode8001 Fri 10:10 AM 15-1, 15-9
Joey Rohlwing
Burnsville, MN
Def.
Ashton Akins
Keller, TX
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (7) clubCode8001 Fri 11:00 AM 15-0, 15-2
Gatlin Sutherland
Great Falls, MT
Def.
Sam Hansen
Hudson, IA
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (4) clubCode8001 Sat 11:00 AM 15-10, 15-4
Dane Bjorn
St. Louis, MO
Def.
Joey Rohlwing
Burnsville, MN
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (3) clubCode8001 Sat 11:00 AM 7-15, 15-2, 11-0
Sam Hansen
Hudson, IA
Def.
Joey Rohlwing
Burnsville, MN
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (2) clubCode8001 Sun 10:00 AM 15-8, 15-6
Dane Bjorn
St. Louis, MO
Def.
Gatlin Sutherland
Great Falls, MT
(B12B) Boy's Singles: 12 and Under Blue Olympic Format (1) clubCode8001 Sun 11:00 AM 15-7, 15-0
TotalSubGroup2 (B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold
Joey Rohlwing
Burnsville, MN
Def.
Matthew Currier
Gilford, NH
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (23) clubCode8001 Wed 11:40 AM 15-6, 15-0
Dane Bjorn
St. Louis, MO
Def.
Owen Forsythe
Shakopee, MN
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (22) clubCode8001 Wed 12:30 PM 15-7, 15-5
Hudson Farmer
Trophy Club, TX
Def.
Owen Hickman
Anchorage, AK
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (20) clubCode8001 Wed 1:20 PM 15-7, 15-6
Kamahele Britos
Honolulu, HI
Def.
Ethan Tu
Danville, CA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (19) clubCode8001 Wed 2:10 PM 15-0, 15-0
Ashton Akins
Keller, TX
Def.
Jackson O'Brien
Hudson, WI
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (18) clubCode8001 Wed 2:10 PM WBF - No Show
Sam Hansen
Hudson, IA
Def.
Kaptain McCallister
Gj, CO
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (17) clubCode8001 Wed 2:10 PM 15-7, 15-10
Cody Elkins
Los Angeles, CA
Def.
Merritt Hyman
Plymouth, MN
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (24) clubCode8001 Wed 3:00 PM 15-7, 15-1
Gatlin Sutherland
Great Falls, MT
Def.
Harsh Balasubramanian
Belle Mead, NJ
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (21) clubCode8001 Wed 3:00 PM 15-0, 15-1
Andrew Gleason
Urbandale, IA
Def.
Dane Bjorn
St. Louis, MO
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (11) clubCode8001 Thu 11:00 AM 15-1, 15-6
Aidan Weller
Austin, TX
Def.
Cody Elkins
Los Angeles, CA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (9) clubCode8001 Thu 11:00 AM 15-2, 15-4
Krish Thakur
Tracy, CA
Def.
Sam Hansen
Hudson, IA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (16) clubCode8001 Thu 12:40 PM 15-8, 15-0
Nikhil Prasad
Fremont, CA
Def.
Gatlin Sutherland
Great Falls, MT
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (12) clubCode8001 Thu 12:40 PM 15-9, 15-9
Vedant Chauhan
San Ramon, CA
Def.
Ashton Akins
Keller, TX
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (15) clubCode8001 Thu 5:40 PM 15-2, 15-1
Benjamin Horner
Ankeny, IA
Def.
Joey Rohlwing
Burnsville, MN
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (10) clubCode8001 Thu 5:40 PM 15-2, 15-5
Timmy Hansen
Wellington, FL
Def.
Kamahele Britos
Honolulu, HI
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (14) clubCode8001 Thu 8:10 PM 15-2, 15-7
Josh Shea
Cortlandt Manor, NY
Def.
Hudson Farmer
Trophy Club, TX
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (13) clubCode8001 Thu 8:10 PM 15-1, 15-2
Vedant Chauhan
San Ramon, CA
Def.
Benjamin Horner
Ankeny, IA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (7) clubCode8001 Fri 11:00 AM 15-1, 15-2
Krish Thakur
Tracy, CA
Def.
Aidan Weller
Austin, TX
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (8) clubCode8001 Fri 4:50 PM 15-0, 15-5
Nikhil Prasad
Fremont, CA
Def.
Josh Shea
Cortlandt Manor, NY
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (5) clubCode8001 Fri 5:40 PM 15-11, 15-8
Timmy Hansen
Wellington, FL
Def.
Andrew Gleason
Urbandale, IA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (6) clubCode8001 Fri 8:10 PM 6-15, 15-5, 11-7
Krish Thakur
Tracy, CA
Def.
Nikhil Prasad
Fremont, CA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (4) clubCode8001 Sat 11:00 AM 15-5, 15-3
Vedant Chauhan
San Ramon, CA
Def.
Timmy Hansen
Wellington, FL
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (3) clubCode8001 Sat 12:00 PM 15-9, 15-7
Nikhil Prasad
Fremont, CA
Def.
Timmy Hansen
Wellington, FL
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (2) clubCode8001 Sun 10:00 AM WBF - No Show
Krish Thakur
Tracy, CA
Def.
Vedant Chauhan
San Ramon, CA
(B12G) Boy's Singles: 12 and Under Gold Olympic Format (1) clubCode8001 Sun 11:00 AM 15-9, 6-15, 11-9
TotalSubGroup3 (B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red
Kaptain McCallister
Gj, CO
Def.
Merritt Hyman
Plymouth, MN
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (8) clubCode8001 Thu 9:20 AM 15-8, 15-4
Matthew Currier
Gilford, NH
Def.
Jackson O'Brien
Hudson, WI
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (7) clubCode8001 Thu 9:20 AM WBF - No Show
Owen Hickman
Anchorage, AK
Def.
Harsh Balasubramanian
Belle Mead, NJ
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (5) clubCode8001 Thu 9:20 AM 15-5, 15-1
Owen Forsythe
Shakopee, MN
Def.
Ethan Tu
Danville, CA
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (6) clubCode8001 Thu 12:40 PM 15-11, 15-2
Kaptain McCallister
Gj, CO
Def.
Owen Hickman
Anchorage, AK
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (4) clubCode8001 Fri 9:20 AM 15-5, 15-9
Owen Forsythe
Shakopee, MN
Def.
Matthew Currier
Gilford, NH
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (3) clubCode8001 Fri 10:10 AM 15-0, 15-6
Owen Hickman
Anchorage, AK
Def.
Matthew Currier
Gilford, NH
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (2) clubCode8001 Sat 10:00 AM 15-2, 15-9
Owen Forsythe
Shakopee, MN
Def.
Kaptain McCallister
Gj, CO
(B12R) Boy's Singles: 12 and Under Red Olympic Format (1) clubCode8001 Sat 10:00 AM 15-4, 15-1
TotalSubGroup4 (B12W) Boy's Singles: 12 and Under White
Merritt Hyman
Plymouth, MN
Def.
Harsh Balasubramanian
Belle Mead, NJ
(B12W) Boy's Singles: 12 and Under White Olympic Format (4) clubCode8001 Fri 8:30 AM 15-0, 15-5
Ethan Tu
Danville, CA
Def.
Jackson O'Brien
Hudson, WI
(B12W) Boy's Singles: 12 and Under White Olympic Format (3) clubCode8001 Fri 9:20 AM WBF - No Show
Merritt Hyman
Plymouth, MN
Def.
Ethan Tu
Danville, CA
(B12W) Boy's Singles: 12 and Under White Olympic Format (1) clubCode8001 Sun 12:00 PM 15-5, 15-5
Harsh Balasubramanian
Belle Mead, NJ
Def.
Jackson O'Brien
Hudson, WI
(B12W) Boy's Singles: 12 and Under White Olympic Format (2) clubCode8001 Sun 1:00 PM WBF - No Show

R2sports.com