Modify Info Match Search

Generate match report

6/22/2016 - 6/26/2016: 2016 USA Racquetball Junior Olympic Championships

Match Filters
Division Type
Division Name
Division Code
Round
Format
Singles Doubles
School
Results
Match Time / Location
Begin Date/Time
:
End Date/Time
:
Club
Match ID
Ref
Scheduled Time
Participant Name
R2 UID
Find User Here

Modify Info Match - Start Search Modify Info


Print Sub Group Page Break
Summary:


Number of Displayed Records: Loading, please wait

Print

Participants Division Draw Type Round
Match Num
Club Day / Time Score
TotalSubGroup1 (B10U2B1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 1
Gael Trejo
Fort Worth, TX
Def.
Aditya Pulakuniyil
Bloomington, MN
(B10U2B1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (3) clubCode8001 Wed 6:20 PM 15-9, 15-6
Aditya Pulakuniyil
Bloomington, MN
Def.
Cameron Hickman
Anchorage, AK
(B10U2B1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (2) clubCode8001 Thu 4:50 PM 11-7, 4-11, 11-8
Cameron Hickman
Anchorage, AK
Def.
Gael Trejo
Fort Worth, TX
(B10U2B1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (1) clubCode8001 Fri 11:50 AM 12-15, 15-13, 11-7
TotalSubGroup2 (B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2
Yazid Escobedo
San Antonio, TX
Def.
Tanner Hunt
Fridley, MN
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (6) clubCode8001 Wed 5:30 PM 15-1, 15-0
Matthew Pratt
Frisco, TX
Def.
Jackson Carter
Hudson, IA
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (5) clubCode8001 Wed 5:30 PM WBF - No Show
Matthew Pratt
Frisco, TX
Def.
Tanner Hunt
Fridley, MN
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (3) clubCode8001 Thu 1:30 PM 15-2, 15-1
Yazid Escobedo
San Antonio, TX
Def.
Jackson Carter
Hudson, IA
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (4) clubCode8001 Thu 3:10 PM WBF - No Show
Matthew Pratt
Frisco, TX
Def.
Yazid Escobedo
San Antonio, TX
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (1) clubCode8001 Fri 9:20 AM 14-15, 15-8, 11-8
Tanner Hunt
Fridley, MN
Def.
Jackson Carter
Hudson, IA
(B10U2B2) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (2) clubCode8001 Fri 2:20 PM WBF - No Show
TotalSubGroup3 (B10U2BP1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Playoff
Gael Trejo
Fort Worth, TX
Def.
Yazid Escobedo
San Antonio, TX
(B10U2BP1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Playoff Single Elimination (4) clubCode8001 Sat 8:00 AM 15-3, 15-7
Aditya Pulakuniyil
Bloomington, MN
Def.
Matthew Pratt
Frisco, TX
(B10U2BP1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Playoff Single Elimination (3) clubCode8001 Sat 3:00 PM 15-1, 15-6
Aditya Pulakuniyil
Bloomington, MN
Def.
Gael Trejo
Fort Worth, TX
(B10U2BP1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Playoff Single Elimination (1) clubCode8001 Sun 10:00 AM 15-10, 8-15, 11-5
Matthew Pratt
Frisco, TX
Def.
Yazid Escobedo
San Antonio, TX
(B10U2BP1) Boy's Singles: 10 and Under Two Bounce Playoff Single Elimination Third clubCode8001 Sun 1:00 PM WBF - No Show

R2sports.com