Modify InfoMatch / Game Search

Search Matches and games from event results

11/7/2013 - 11/10/2013: CRA State Doubles Championships

Match Filters
Division Type
Division Name
Division Code
Round
Format
Singles Doubles
School
Results
Match Time / Location
Begin Date/Time
:
End Date/Time
:
Club
Match ID
Ref
Scheduled Time
Participant Name
R2 UID
Find User Here

Modify Info Match / Game Search - Start Search Modify Info


Print Sub Group Page Break
Summary:


Number of Displayed Records: Loading, please wait

Print

Participants Division Draw Type Round
Match Num
Club Day / Time Score
TotalSubGroup1 (MIXB1) Mixed Doubles: B Group: 1
Alyssa Schneider / Matthew Leo
Def.
Mark Sikorski / April Settell
(MIXB1) Mixed Doubles: B Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (3) clubCode11287 Fri 7:30 PM 15-12, 4-15, 11-7
Briana Jacquet / David Risley
Def.
Alyssa Schneider / Matthew Leo
(MIXB1) Mixed Doubles: B Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (2) clubCode11287 Sat 9:00 AM 13-15, 15-11, 11-1
Mark Sikorski / April Settell
Def.
Briana Jacquet / David Risley
(MIXB1) Mixed Doubles: B Group: 1 Round Robin Rnd: 4 (1) clubCode11287 Sat 11:00 AM 15-14, 15-10
TotalSubGroup2 (MIXB2) Mixed Doubles: B Group: 2
Laurie Korn / Robert Korn
Def.
Phil Zavala / Lindsey Gooch
(MIXB2) Mixed Doubles: B Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (2) clubCode11287 Fri 6:30 PM 15-6, 13-15, 11-4
Deven Naik / Amanda Blender
Goodson Rec. Ce, Centennial/Lifetime Fitnes, Parker
Def.
Phil Zavala / Lindsey Gooch
(MIXB2) Mixed Doubles: B Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (3) clubCode11287 Sat 9:00 AM 13-15, 15-2, 11-2
Deven Naik / Amanda Blender
Goodson Rec. Ce, Centennial/Lifetime Fitnes, Parker
Def.
Laurie Korn / Robert Korn
(MIXB2) Mixed Doubles: B Group: 2 Round Robin Rnd: 4 (1) clubCode11287 Sat 11:00 AM 15-4, 15-1
TotalSubGroup3 (MIXBP1) Mixed Doubles: B Playoff
Mark Sikorski / April Settell
Downtown YMCA C, Black Forest/The Point, Lakewood
Def.
Laurie Korn / Robert Korn
Thornton Rec. C, Thornton/Thornton Rec. C, Thornton
(MIXBP1) Mixed Doubles: B Playoff Single Elimination (4) clubCode11287 Sun 9:00 AM 15-6, 15-11
Deven Naik / Amanda Blender
Goodson Rec. Ce, Centennial/Lifetime Fitnes, Parker
Def.
Briana Jacquet / David Risley
Denver Athletic, Golden/Goodson Rec. Ce, Littleton
(MIXBP1) Mixed Doubles: B Playoff Single Elimination (3) clubCode11287 Sun 9:00 AM 15-12, 11-15, 11-3
Briana Jacquet / David Risley
Denver Athletic, Golden/Goodson Rec. Ce, Littleton
Def.
Laurie Korn / Robert Korn
Thornton Rec. C, Thornton/Thornton Rec. C, Thornton
(MIXBP1) Mixed Doubles: B Playoff Single Elimination Third clubCode11287 Sun 11:00 AM 15-1, 15-9
Deven Naik / Amanda Blender
Goodson Rec. Ce, Centennial/Lifetime Fitnes, Parker
Def.
Mark Sikorski / April Settell
Downtown YMCA C, Black Forest/The Point, Lakewood
(MIXBP1) Mixed Doubles: B Playoff Single Elimination (1) clubCode11287 Sun 12:00 PM 11-15, 15-13, 11-7

R2sports.com