Modify Info Match Search

Generate match report

6/22/2016 - 6/26/2016: 2016 USA Racquetball Junior Olympic Championships

Match Filters
Division Type
Division Name
Division Code
Round
Format
Singles Doubles
School
Results
Match Time / Location
Begin Date/Time
:
End Date/Time
:
Club
Match ID
Ref
Scheduled Time
Participant Name
R2 UID
Find User Here

Modify Info Match - Start Search Modify Info


Print Sub Group Page Break
Summary:


Number of Displayed Records: Loading, please wait

Print

Participants Division Draw Type Round
Match Num
Club Day / Time Score
TotalSubGroup1 (B16D) Boys Doubles: 16 and Under
Dane Elkins / Ricardo Diaz
Los Angeles, CA/Stockton, CA
Def.
Carter Harbeck / David Bergren
Urbandale, IA/Polk City, IA
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (7) clubCode8001 Thu 4:00 PM 15-0, 15-1
Julian Singh / Mitchell Turner
Pleasanton, CA/Salem, OR
Def.
Chance McCallister / Matthew Miller
Gj, CO/Grand Junction, CO
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (8) clubCode8001 Thu 4:50 PM 15-2, 15-1
Benjamin Hyman / Ben Baron
Denver, CO/Phoenix, AZ
Def.
Alex Perez / Michael Pratt
Tyler, TX/Frisco, TX
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (6) clubCode8001 Thu 5:40 PM WBF - No Show
David Marsden / Micah Farmer
Arlington, TX/Trophy Club, TX
Def.
Cody Scott / Nicolas Walsh
Rawlins, WY/Northfield, NJ
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (5) clubCode8001 Thu 5:40 PM 15-3, 15-0
Dane Elkins / Ricardo Diaz
Los Angeles, CA/Stockton, CA
Def.
Benjamin Hyman / Ben Baron
Denver, CO/Phoenix, AZ
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (3) clubCode8001 Fri 4:00 PM 15-6, 15-12
Julian Singh / Mitchell Turner
Pleasanton, CA/Salem, OR
Def.
David Marsden / Micah Farmer
Arlington, TX/Trophy Club, TX
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (4) clubCode8001 Fri 4:50 PM 15-11, 15-5
Dane Elkins / Ricardo Diaz
Los Angeles, CA/Stockton, CA
Def.
Julian Singh / Mitchell Turner
Pleasanton, CA/Salem, OR
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination (1) clubCode8001 Sat 12:00 PM 15-3, 15-14
Benjamin Hyman / Ben Baron
Denver, CO/Phoenix, AZ
Def.
David Marsden / Micah Farmer
Arlington, TX/Trophy Club, TX
(B16D) Boys Doubles: 16 and Under Single Elimination Third clubCode8001 Sat 1:00 PM 5-15, 15-12, 11-9
TotalSubGroup2 (cB16D) Boys Doubles: 16 and Under Consolation
Carter Harbeck / David Bergren
Urbandale, IA/Polk City, IA
Def.
Alex Perez / Michael Pratt
Tyler, TX/Frisco, TX
(cB16D) Boys Doubles: 16 and Under Consolation Single Elimination (3) clubCode8001 Fri 4:50 PM 15-13, 15-9
Chance McCallister / Matthew Miller
Gj, CO/Grand Junction, CO
Def.
Cody Scott / Nicolas Walsh
Rawlins, WY/Northfield, NJ
(cB16D) Boys Doubles: 16 and Under Consolation Single Elimination (4) clubCode8001 Fri 5:40 PM 12-15, 15-12, 11-10
Chance McCallister / Matthew Miller
Gj, CO/Grand Junction, CO
Def.
Carter Harbeck / David Bergren
Urbandale, IA/Polk City, IA
(cB16D) Boys Doubles: 16 and Under Consolation Single Elimination (1) clubCode8001 Sat 12:00 PM 15-12, 15-10
Cody Scott / Nicolas Walsh
Rawlins, WY/Northfield, NJ
Def.
Alex Perez / Michael Pratt
Tyler, TX/Frisco, TX
(cB16D) Boys Doubles: 16 and Under Consolation Single Elimination Third clubCode8001 Sat 1:00 PM 7-15, 15-13, 11-7

R2sports.com