Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third Fourth Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th
 

Boy's Singles

18 and Under Gold

24

Olympic Format

Ricardo Diaz

Dane Elkins

Cayden Akins

Dylan Pruitt

Micah Farmer

David Marsden

Brian Barberis

Lucas Shoemaker

 

Boy's Singles

18 and Under Blue

8

Olympic Format

Michael Fornero

Cody Boucher

Jesse Rojas

Julian Singh

Micah Miller

Benjamin Horner

Yash Maini

Jason Sauer

 

Boy's Singles

18 and Under Red

8

Olympic Format

Benjamin Hyman

Carson Marshall

Karsen Binstock

Cody Scott

David Breese

Ben Dixon

Ethan Heinzen

Carter Harbeck

 

Boy's Singles

18 and Under White

4

Olympic Format

Carter Harbeck

Ben Dixon

Ethan Heinzen

David Breese

 

Boy's Singles

16 and Under Gold

20

Olympic Format

Sahil Thakur

Cayden Akins

Dylan Pruitt

Antonio Rojas

Brian Barberis

Lucas Shoemaker

Ivan Hernandez

Cody Boucher

 

Boy's Singles

16 and Under Blue

4

Olympic Format

Lucas Shoemaker

Brian Barberis

Ivan Hernandez

Cody Boucher

 

Boy's Singles

16 and Under Red

12

Olympic Format

Kamahele Britos

Bryan Barbera

Carson Marshall

Cole Hartman

Adriel Horton

Cody Thomas

Nathan Soltis

Julius Ellis

 

Boy's Singles

16 and Under White

4

Olympic Format

Mike Wyatt

Alex Britton

Karter Binstock

Sam Holzbach

 

Boy's Singles

14 and Under Gold

19

Olympic Format

Timmy Hansen

Nikhil Prasad

Andrew Gleason

Krish Thakur

Josh Shea

Vedant Chauhan

Gatlin Sutherland

Hudson Farmer

 

Boy's Singles

14 and Under Blue

4

Olympic Format

Josh Shea

Vedant Chauhan

Gatlin Sutherland

Hudson Farmer

 

Boy's Singles

14 and Under Red

11

Olympic Format

Kamahele Britos

Armando Perez, Jr

Owen Forsythe

Cody Elkins

Joey Rohlwing

Akhhill Durai Nath

Rohan Shingate

Alex Britton

 

Boy's Singles

14 and Under White

4

Olympic Format

Ray Jensen

Jayden Kuhns

Sam Holzbach

 

Boy's Singles

12 and Under Gold

20

Olympic Format

Nikhil Prasad

Benjamin Horner

Gatlin Sutherland

Angel Eden Galvan

Joseph Marshall

Eshan Ali

Ashton Akins

Joey Rohlwing

 

Boy's Singles

12 and Under Blue

4

Olympic Format

Eshan Ali

Joseph Marshall

Joey Rohlwing

Ashton Akins

 

Boy's Singles

12 and Under Red

12

Olympic Format

Brady Hansen

Krish Maini

Drew Hansen

Haiden Rivera

Advait Kartik

Ray Jensen

Braden Dall

Shalom Hsiung

 

Boy's Singles

12 and Under White

4

Olympic Format

Benjamin Calderon

Dylan Barberis

Calvin Chawda

Nico Calderon

 

Boy's Singles

10 and Under Gold

11

Olympic Format

Eshan Ali

Ace Akins

Nathan Rykhus

Gael Trejo

Joshua Tramm

Alexander Gomez

Ishan Khanna

Ashton Guiraud

 

Boy's Singles

10 and Under Blue

4

Olympic Format

Ashton Guiraud

Alexander Gomez

Ishan Khanna

Joshua Tramm

 

Boy's Singles

10 and Under Red

4

Olympic Format

Peyton Reichter

Colby Briggs

Freddy Conforti

 

Boy's Singles

10 and Under Two Bounce Gold

8

Olympic Format

Gael Trejo

Cooper Briggs

Peyton Reichter

Freddy Conforti

Vaishant Mangalampalli

Ayan Sharma

James McVey

Colby Briggs

 

Boy's Singles

10 and Under Two Bounce Red

4

Olympic Format

Vaishant Mangalampalli

Ayan Sharma

Colby Briggs

James McVey

 

B8G

Boy's Singles

8 and Under Gold

7

Olympic Format

Ashton Guiraud

Caleb Marshall

Vaishant Mangalampalli

Ayan Sharma

Cooper Briggs

Ved Kartik

David Rojas

 

B8R

Boy's Singles

8 and Under Red

4

Olympic Format

Cooper Briggs

David Rojas

Ved Kartik

 

B8M

Boy's Singles

Multibounce 8 and Under

5

Round Robin

Ayan Sharma

Cooper Briggs

David Rojas

Ved Kartik

Beckett Hansen

 

Boys Doubles

18 and Under

10

Single Elimination

Dane Elkins / Ricardo Diaz

David Marsden / Micah Farmer

Julian Singh / Sahil Thakur

Lucas Shoemaker / Michael Fornero

Jason Sauer / Micah Miller

Cody Scott / Ethan Heinzen

Carson Marshall / Karsen Binstock

Cole Hartman / Nathan Soltis

 

Boys Doubles

18 and Under Consolation

6

Single Elimination

Cole Hartman / Nathan Soltis

Ben Dixon / Yash Maini

Carson Marshall / Karsen Binstock

Cody Scott / Ethan Heinzen

Jason Sauer / Micah Miller

Carter Harbeck / David Breese

 

Boys Doubles

16 and Under

8

Single Elimination

Krish Thakur / Sahil Thakur

Vedant Chauhan / Josh Shea

Brian Barberis / Cayden Akins

Dylan Pruitt / Ivan Hernandez

Julius Ellis / Bryan Barbera

Cody Thomas / Kamahele Britos

Cole Hartman / Nathan Soltis

Karter Binstock / Mike Wyatt

 

Boys Doubles

16 and Under Consolation

4

Single Elimination

Julius Ellis / Bryan Barbera

Cole Hartman / Nathan Soltis

Cody Thomas / Kamahele Britos

Karter Binstock / Mike Wyatt

 

Boys Doubles

14 and Under

7

Single Elimination

Andrew Gleason / Timmy Hansen

Vedant Chauhan / Josh Shea

Armando Perez, Jr / Hudson Farmer

Cody Elkins / Jayden Kuhns

Joey Rohlwing / Owen Forsythe

Akhhill Durai Nath / Alex Britton

Rohan Shingate / Shalom Hsiung

 

Boys Doubles

14 and Under Consolation

3

Single Elimination

Joey Rohlwing / Owen Forsythe

Akhhill Durai Nath / Alex Britton

Rohan Shingate / Shalom Hsiung

 

Boys Doubles

12 and Under

9

Single Elimination

Gatlin Sutherland / Nikhil Prasad

Benjamin Horner / Krish Maini

Joseph Marshall / Angel Eden Galvan

Advait Kartik / Ashton Akins

Brady Hansen / Drew Hansen

Calvin Chawda / Ray Jensen

Haiden Rivera / Shalom Hsiung

Braden Dall / Dylan Barberis

 

Boys Doubles

12 and Under Consolation

4

Single Elimination

Brady Hansen / Drew Hansen

Calvin Chawda / Ray Jensen

Haiden Rivera / Shalom Hsiung

Braden Dall / Dylan Barberis

 

Boys Doubles

10 and Under

4

Round Robin

Ace Akins / Eshan Ali

Ashton Guiraud / Nathan Rykhus

Alexander Gomez / Caleb Marshall

Joshua Tramm / Gael Trejo

 

Girl's Singles

18 and Under Gold

9

Olympic Format

Briana Jacquet

Nikita Chauhan

Elyse Duffie

Graciana Wargo

Megan Carver

Hannah Carver

Shane Diaz

Briana Galvan

 

Girl's Singles

18 and Under Red

5

Olympic Format

Megan Carver

Hannah Carver

Shane Diaz

Briana Galvan

Taylor Shaw

 

Girl's Singles

16 and Under Gold

11

Olympic Format

Annie Roberts

Erin Slutzky

Megan Carver

Shane Diaz

Graciana Wargo

Heather Mahoney

Nikita Chauhan

Alondra Canchola

 

Girl's Singles

16 and Under Blue

4

Olympic Format

Heather Mahoney

Graciana Wargo

Nikita Chauhan

Alondra Canchola

 

Girl's Singles

16 and Under Red

4

Olympic Format

Hannah Carver

Lily Caldwell

Tess La Rue

 

Girl's Singles

14 and Under Gold

9

Olympic Format

Heather Mahoney

Julia Stein

Arya Cyril

Alondra Canchola

Lily Caldwell

Elena Mathew

Esha Cyril

Maddie Hansen

 

Girl's Singles

14 and Under Red

5

Olympic Format

Lily Caldwell

Tess La Rue

Maddie Hansen

Esha Cyril

Elena Mathew

 

Girl's Singles

12 and Under Gold

12

Olympic Format

Ava Kaiser

Kareena Mathew

Sonya Shetty

Ava Naworski

Adriana Perez

Alexis Guiraud

Elizabeth Denler

Meera Julka

 

Girl's Singles

12 and Under Blue

4

Olympic Format

Alexis Guiraud

Adriana Perez

Elizabeth Denler

Meera Julka

 

Girl's Singles

12 and Under Red

4

Olympic Format

Sage Hartman

Olivia Baer

Ella Dall

Elizabeth Haske

 

Girl's Singles

10 and Under Gold

13

Olympic Format

Lillian Ford-Crimi

Alexis Guiraud

Mollie Hansen

Jordan Ellis

Elizabeth Denler

Ashlyn Carver

Anaiah Singh

Camila Canchola

 

Girl's Singles

10 and Under Blue

4

Olympic Format

Elizabeth Denler

Ashlyn Carver

Anaiah Singh

Camila Canchola

 

Girl's Singles

10 and Under Red

5

Olympic Format

Alea Guiraud

Ishika Prasad

Mehar Julka

Dylan Peterson

Rhea Pal

 

Girl's Singles

10 and Under Two Bounce Gold

11

Olympic Format

Ishika Prasad

Mehar Julka

Camila Canchola

Enya Sharma

Dylan Peterson

Leah Marshall

Aarya Shetty

Leah Trejo

 

Girl's Singles

10 and Under Two Bounce Blue

4

Olympic Format

Aarya Shetty

Leah Trejo

Leah Marshall

Dylan Peterson

 

Girl's Singles

10 and Under Two Bounce Red

4

Olympic Format

Reese Hansen

Rhea Pal

Aashi Gupta

 

G8

Girl's Singles

8 and Under

6

Round Robin

Alea Guiraud

Aarya Shetty

Leah Trejo

Meera Shingate

Natalia Canchola

Addison Thomas

 

G8M

Girl's Singles

Multibounce 8 and Under

5

Round Robin

Enya Sharma

Natalia Canchola

Aashi Gupta

Meera Shingate

Addison Thomas

 

Girls Doubles

18 and Under

3

Round Robin

Hannah Carver / Megan Carver

Elyse Duffie / Erin Slutzky

Graciana Wargo / Briana Jacquet

 

Girls Doubles

16 and Under

3

Round Robin

Annie Roberts / Nikita Chauhan

Arya Cyril / Esha Cyril

Camila Gomez / Lily Caldwell

 

Girls Doubles

14 and Under

3

Round Robin

Heather Mahoney / Julia Stein

Esha Cyril / Arya Cyril

Elena Mathew / Kareena Mathew

 

Girls Doubles

12 and Under

4

Round Robin

Ava Kaiser / Kareena Mathew

Ava Naworski / Sonya Shetty

Raina Hartman / Sage Hartman

Meera Julka / Mehar Julka

 

Girls Doubles

10 and Under

3

Round Robin

Mollie Hansen / Jordan Ellis

Elizabeth Denler / Lillian Ford-Crimi

Aarya Shetty / Ishika Prasad

 

Junior Mixed Doubles

X18/16

4

Round Robin

Taylor Shaw / Dane Elkins

Alondra Canchola / Julius Ellis

Briana Galvan / Jesse Rojas

Adriel Horton / Tess La Rue

 

Junior Mixed Doubles

14 and Under

3

Round Robin

Camila Gomez / Cody Elkins

Ava Kaiser / Joseph Marshall

Maddie Hansen / Owen Forsythe

 

Junior Mixed Doubles

12 and Under

4

Round Robin

Angel Eden Galvan / Sonya Shetty

Adriana Perez / Advait Kartik

Ava Naworski / Haiden Rivera

Ashton Akins / Meera Julka

 

Junior Mixed Doubles

10 and Under

3

Round Robin

Jordan Ellis / Nathan Rykhus

Ace Akins / Ashlyn Carver

Caleb Marshall / Leah Marshall

 
Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third Fourth Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th

R2sports.com
USAR / R2Sports Racquetball Software
USAracquetball.com