Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third 3rd Tie / 4th Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th
 

Men's Doubles

30-60 C/D

4

Round Robin

Mike Burke / Randy Polisky

Matt Granger / Scott Martin

Don Baruch / Micah Griffith

Jim Katsaros / Larry Dahn

 

Men's Doubles

40-60 A/B

5

Single Elimination

Frank Senger / Warren Tetley

Brian Kantrowitz / Christopher Rhines

Mike Kuzemka / Rab Harmoush

Brian Garbera / Robert Wilchek

David Miller / Mike Burke

 

Men's Doubles

45-60 O/E

4

Round Robin

Chad Agnolucci / William Innanen

Jack Spooner / Jim Davis

Gregory Fox / David Yablonski

Jeff Wagner / Richard Sampson

 

MAD

Men's Doubles

A

8

Single Elimination

Greg Walls / Octavian Gissendaner

Andrew Makovsky / Kipp Adams

Roddy Hogg / Sal Costanzo

Jack Spooner / Jim Davis

James Albrecht / Justin Shreve

David Yablonski / Michael Buehrle

Robert Freed / Suhas Wankhade

Gary Durham / Douglas Gilman

 

MBD

Men's Doubles

B

6

Single Elimination

Sal Costanzo / Robin Eggleston

Brian Kantrowitz / Christopher Rhines

Mike Kuzemka / Rab Harmoush

Dave Moss / Douglas Gilman

Brian Garbera / Robert Wilchek

Bruce Jessee / Gary Durham

 

C/D

Men's Doubles

C/D

5

Single Elimination

David Miller / Randy Polisky

Matt Granger / Scott Martin

Dave Moss / Douglas Gilman

Don Baruch / Micah Griffith

Jim Katsaros / Larry Dahn

 

Men's Doubles

Centurion

5

Single Elimination

Roy Hare / Scott Brown

Jeff Wagner / Richard Sampson

Frank Senger / Warren Tetley

Paul Deluca / Stanley Scott

Sal Costanzo / Robin Eggleston

 

O/E

Men's Doubles

O/E

8

Single Elimination

Chad Agnolucci / William Innanen

Greg Walls / Octavian Gissendaner

Gregory Fox / Michael Buehrle

Robert Freed / Suhas Wankhade

James Albrecht / Justin Shreve

Andrew Makovsky / Kipp Adams

Paul Deluca / Stanley Scott

Roy Hare / Scott Brown

 

Mixed Doubles

Centurion

3

Round Robin

Paul Deluca / Thelma Ruhlen

Roddy Hogg / Jodi Weidler

Alphonso Durso / Barbara Durso

 

O/A

Mixed Doubles

O/A

4

Round Robin

Chad Agnolucci / Thelma Ruhlen

Alphonso Durso / Barbara Durso

Roddy Hogg / Jodi Weidler

Stanley Scott / Margo Scott

 
Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third 3rd Tie / 4th Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th

R2sports.com
USAR / R2Sports Racquetball Software
USAracquetball.com