Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third Fourth Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th
 

Men's Doubles

B / C

9

Single Elimination

Arturo Alcaraz / Gilberto Villa

Leonel Valenzuela / Luis Carlos Rosas

Anibal Montoya / Jaime Hernandez

Jose Luis Tovar / Shajid Yescas

David Sánchez / Miguel Chavez

Jorge Gautrin / Noé Gonzalez

José Saavedra / Luis Armando Valdez

Claudio Lopez / Raymundo Ramirez

 

MOD

Men's Doubles

Open

8

Single Elimination

Christian Longoria / Javier Mar

Paulo Villagran / Roberto Valencia

Enrique Esparza / Luis Medina

Enrique Espinoza Melendrez / Victor Eloy Espinoza Melendrez

Erick Rodriquez / Rafael Romero

Carlos Esparza / Daniel Lopez

Jorge Pasos / Rogelio Castillo

Rene Medina / Vernon Perez Rubio

 

MA

Men's Singles

A

12

Single Elimination

Gilberto Villa

Jaime Hernandez

Alejandro Perez

Carlos Sierra

Jorge Carretero

Luis Carlos Rosas

Enrique Santamaria

Julio Ortiz

 

MB

Men's Singles

B

18

Single Elimination

Rene Galvez Salcido

Jorge Gautrin

José Everardo Navarro

Raymundo Ramirez

Luis Diez De Bonilla

Enrique Guzmán

Noé Gonzalez

Miguel Chavez

 

MC

Men's Singles

C

15

Single Elimination

Hector Mezquita

Juan Dueñas

Leonela Osorio

Mireya Amavizca

Ana Paula Rojas Chavez

Adalberto Gutierrez

José Gonzalez

Guillermo Lopez

 

ME

Men's Singles

Elite

16

Single Elimination

Emanuel Balderrama

Daniel Lopez

Carlos Esparza

Enrique Esparza

Rafael Romero

Luis Medina

Victor López

Wally Olivas

 

MN

Men's Singles

Novice

17

Single Elimination

Alberto Bocanegra

José Bañuelos

Victor Santa Cruz

Angel Lopez

Hermann Finsler

Antonio Robles

Cristian Cisneros

Ricardo Bolado

 

Men's Singles

Pro / Open

11

Single Elimination

Javier Mar

Christian Longoria

Rogelio Castillo

Emanuel Balderrama

Victor López

Daniel Lopez

Roberto Valencia

Carlos Esparza

 

Women's Singles

Intermediate

12

Double Elimination

Ana Paula Rojas Chavez

Leonela Osorio

Soledad Quintanar

Daniela Daniels

Mireya Amavizca

Carolina Quijada

Daniela Orozco

 
Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Third Fourth Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th

R2sports.com
R2 Sports Virtual Tournament Bracket Pro