Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Semis / 3rd Semis / 4th Qtrs / 5th Qtrs / 6th Qtrs / 7th Qtrs / 8th
 

Men's Doubles Small Ball

Open / A

15

Single Elimination

Anthony Selestow / David Munson

Adam Szatkowski / Dane Szatkowski

Leo Canales, Jr / Ricardo Palma

Bill Mehilos / Oscar Zamora

Anthony Sullivan / Devin Peters

Jake Komsthoeft / Shane Conneely

Jeremy Muscia / Nick Kerins

Dan Valera / David Valera

 

Women's Doubles Small Ball

Open / A

4

Round Robin

Hilary Rushe / Niamh Kristufek

Carly Stickles / Christi Valicenti

Lindsey Sterrett / Robin Sterrett

Megan Dorneker / Terry Mehilos

 

Men's Doubles Small Ball

B / C

10

Single Elimination

Gabriel Bautista / Greg Mendoza

Reuben Ramirez / Alex Lillge

Sam Elsener / James Elsener

Buddy Bradford / Bob O'Donnell

Xavier Higa / Brandon Sanchez

Ryan Lies / Michael Lies

Andris Jurevics / Robert Sharp

Sean Jucas / Dan Evon

 

Women's Doubles Small Ball

B / C

5

Round Robin

Quinn Jagodzinski / Riley Frisbie

Quinn Matuschek / Marketa Riley

Frankie Corrado / Audrey Peters

Emily Wichgers / Annabeth Gibbons

Madison Drake / Lexi Vargas

 

Men's Doubles Small Ball

Golden Masters (50+)

5

Single Elimination

Scott Rosenthal / David Dohman

John Davis / Joe Ardito

Tom Grace / Jeff Serota

Enrique Gonzalez / Dermot McMahon

Jay Carroll / Thomas Deneen

 

Men's Doubles Small Ball

Diamond Masters (60+)

6

Single Elimination

Jim Vail / Sean Conneely

Kevin Jarvis / Lou Jarvis

Ricky Grzesek / Terry McGuire

Mario Schembari / Geary Gaspord

Joe Scanlon / Frank Barbaro

Don Raffaelli / James Elsener

 

Men's Doubles Small Ball

Open / A Consolation

8

Single Elimination

Chandler Straw / Max Roberts

Dan Valera / David Valera

Carlos Zamora / Martin Rodriguez

Carter Kounovsky / Jon Vargas

Jesse Valera Jr. / Yoni Pogofsky

Joe McMahon Jr. / Michael Mehilos

Collin Peters / Nicholas Roberts

Charlie Lemus / Hilary Rushe

 

Men's Doubles Small Ball

B / C Consolation

5

Single Elimination

Roger Klass / Joe Ferrini

Adam Hritz / Jimmy O'Donnell

Ryan Lies / Michael Lies

Xavier Higa / Brandon Sanchez

Andris Jurevics / Robert Sharp

 
Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Semis / 3rd Semis / 4th Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th

R2sports.com
R2 Sports Virtual Tournament Bracket Pro