Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Semis / 3rd Semis / 4th Qtrs / 5th Qtrs / 6th Qtrs / 7th Qtrs / 8th
 

Boy's High School Doubles

#1

9

Single Elimination

Colton Schmitz / Tavish Quigley

Dallin Cook / Dawson Stokes

Zack Webb / Justin Webb

Sean England / Blair Glade

Jacob Bennett / Nathan Sullivan

Hayden Tubbs / Logan Stranc

Bailey Diaz / Austin Howell

Anthony Frixione / Alex Britton

 

Boy's High School Doubles

#1 Consolation

5

Single Elimination

Jacob Bennett / Nathan Sullivan

Hayden Tubbs / Logan Stranc

Bailey Diaz / Austin Howell

Elliot Beutler / Zayne Bradshaw

 

Boy's High School Doubles

#2

4

Round Robin

Hunter Ashby / Tanner Bach

Reed Stewart / Noah Perkins

Jensen Shaw / Nate Rudd

Joaquin Zavala / Benjamin Shephard

 

Boy's High School Singles

JV1 #1

41

Single Elimination

James Baker

Thomas Powley

Lucas Walker

John Paul Ryan

Tyler Passey

Zayne Bradshaw

Eeshan Chowdhary

Jason Flynn

 

Boy's High School Singles

JV1 #1 Consolation

26

Single Elimination

Jase Foster

Dev Patel

Ashvin Kumar

Cobe Rassmussen

Jack Smith

Kelvin Meija

Matthew Miles

Zach Erickson

 

BV1

Boy's High School Singles

Varsity #1

11

Single Elimination

Tavish Quigley

Dawson Stokes

Zack Webb

Mike Wyatt

Hayden Tubbs

Peyton Benich

Brigham Minson

Jacob Bennett

 

Boy's High School Singles

Varsity #1 Consolation

7

Single Elimination

Isaac Williams

Samuel Brower

Peyton Benich

Alex Britton

 

BV2

Boy's High School Singles

Varsity #2

9

Single Elimination

Colton Schmitz

Dallin Cook

Blair Glade

Anthony Frixione

Justin Webb

Brodie Newman

Tarun Martheswaran

Logan Stranc

 

Boy's High School Singles

Varsity #2 Consolation

5

Single Elimination

Justin Webb

Brodie Newman

Tarun Martheswaran

Elliot Beutler

 

BV3

Boy's High School Singles

Varsity #3

6

Single Elimination

Reed Stewart

Alan Rangel

Sean England

Lucca Moretto

Austin Howell

Nathan Sullivan

 

Boy's High School Singles

Varsity #3 Consolation

4

Single Elimination

Nathan Sullivan

Austin Howell

Lucca Moretto

 

BV4

Boy's High School Singles

Varsity #4

4

Round Robin

Ty Tolman

Hunter Ashby

Nate Rudd

Joaquin Zavala

 

BV5

Boy's High School Singles

Varsity #5

4

Round Robin

Tanner Bach

Noah Perkins

Jensen Shaw

Benjamin Shephard

 

Girl's High School Doubles

#1

3

Round Robin

Hanna Perkins / Lindsay Newey

Jillian Brown / Kambrie Douglas

Autumn Satterlee / Josephine Yang

 

Girl's High School Singles

JV1 #1

7

Single Elimination

Kennedy Barker

Amy Hibbard

Teralyn Bach

McKenna Slippey

Jessica Li

Vicky Wang

Meredith Miller

 

Girl's High School Singles

JV1 #1 Consolation

4

Single Elimination

Meredith Miller

Jessica Li

Vicky Wang

 

GV1

Girl's High School Singles

Varsity #1

6

Single Elimination

Courtney Barker

Jessica Hyland

Autumn Satterlee

Melissa Umble

Sidney Fredrickson

Katie Etherington

 

Girl's High School Singles

Varsity #1 Consolation

4

Single Elimination

Sidney Fredrickson

Katie Etherington

 

GV2

Girl's High School Singles

Varsity #2

3

Round Robin

Jillian Brown

Hanna Perkins

Jeanine Ortiz

 

GV3

Girl's High School Singles

Varsity #3

3

Round Robin

Lindsay Newey

Kambrie Douglas

Josephine Yang

 

GV4

Girl's High School Singles

Varsity #4

3

Round Robin

Krista Farley

Carson Snuffner

Sarah Petersen

 

XUP

Mixed Doubles

Upper

6

Single Elimination

Courtney Barker / Ty Tolman

Isaac Williams / Jessica Hyland

Melissa Umble / Mike Wyatt

Jeanine Ortiz / Tarun Martheswaran

Alan Rangel / McKenna Slippey

Sidney Fredrickson / Samuel Brower

 

Mixed Doubles

Upper Consolation

4

Single Elimination

Sidney Fredrickson / Samuel Brower

Alan Rangel / McKenna Slippey

Melissa Umble / Mike Wyatt

 
Division Code
Division Type
Division Name
#
Draw Type
Winner Runner-Up Semis / 3rd Semis / 4th Quarters / 5th Quarters / 6th Quarters / 7th Quarters / 8th

R2sports.com
USAR / R2Sports Racquetball Software
USAracquetball.com